Skup mieszkań Jastrzębie-ZdrójSkup nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju z wypłatą do 90% ceny rynkowej przy notariuszu.


Odkup mieszkań, domów, kamienic - nawet w 3 dni

ZAMÓW SPOTKANIE
Odkupimy także mieszkania w następujących miastach śląskiego:
Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Kuźnia Raciborska, Lubliniec, Mierzęcice, Mikołów, Mysłowice, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świerklany, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec.

Szybki skup mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju z wypłatą przy notariuszuPowierzchnia miasta Jastrzębie-Zdrój wynosi 85,39 km2, a jego zaludnienie wynosi około 77 000 osób, czyli zaludnienie na km2 około 900 osób.

W każdym większym mieście tego województwa skupujemy mieszkania w blokach i możemy pojawić się na oględzinach maksymalnie w ciągu 24 godzin a często nawet tego samego dnia (jeśli znany jest numer KW) gdy następuje kontakt telefoniczny z nami.

Ponieważ mamy dostęp do cen transakcyjnych to jesteśmy w stanie dość precyzyjnie określić wartość rynkową większości mieszkań w blokach na terenie całej Polski oraz podać telefonicznie orientacyjne widełki cenowe szybkiego odkupu!

Darmowa wycena mieszkania w 1 minutę

ZADZWOŃ TERAZ
 

ODKUP MIESZKANIA W 4 KROKACH

Duży sukces zaczyna się od małego kroku - zadzwoń do nas!

TELEFON I WYCENA

Wycena jest darmowa i niezobowiązująca - potrzebujemy podstawowych danych nieruchomości jak miasto, ulica, numer budynku, metraż, piętro i ilość pokoi.

Jeśli masz wątpliwości czy w metraż wchodzi np. piwnica czy komórka przygotuj numer Księgi Wieczystej a my Ci wszystko powiemy!

OFERTA WSTĘPNA

Wstępnie przez telefon podamy Ci przybliżoną cenę transakcyjną nieruchomości lub widełki cenowe jeśli wycena będzie skomplikowana.

Obliczymy też i podamy 90% wartości czyli propozycję odkupu błyskawicznego. W przypadku zainteresowania umówimy spotkanie.

SPOTKANIE I OGLĘDZINY

Spotkanie na żywo w nieruchomości pozwoli zweryfikować stan techniczny i wizualny oraz porozmawiać o wymaganych do transakcji dokumentach.

Jeżeli będą istniały przesłanki do podwyższenia oferty to podniesiemy oferowaną kwotę i ustalimy datę spotkania w kancelarii notarialnej.

NOTARIUSZ I ROZLICZENIE

Jeżeli wszystkie wymagane dokumenty są skompletowane spotykamy się na akcie notarialnym w kancelarii, gdzie rozliczamy się przelewem błyskawicznym.

Nie wymagamy żadnych dodatkowych dokumentów poza minimalnym zakresem potrzebnym do transakcji notarialnej!

Firma godna zaufania

Istniejemy kilkanaście lat w branży odkupu nieruchomości, mamy dziesiątki pozytywnych opinii i setki zadowolonych klientów.

Jeśli nie wiesz jakie należy skompletować dokumenty skontaktuj się z nami.
Nie stosujemy odroczonych płatności - płacimy natychmiast przy notariuszu !

Wyceniamy za darmo przez telefonMamy dostęp do wykazu cen transakcyjnych - czyli wiemy ile rynkowo realnie warta jest nieruchomość.

Oferujemy natychmiastowy przelew w kancelarii notarialnej wraz z zapisem artykułu 777 KPC czyli notarialnym tytułem egzekucyjnym zabezpieczając sprzedającego.

Kupimy każde mieszkanie płacąc od ręki...Wypłacając maksymalnie do 90% realnej ceny rynkowej mieszkania wg. danych transakcyjnych. Rozliczenie następuje w kancelarii notarialnej przy podpisaniu aktu przelewem natychmiastowym!

Mieszkania z długami

Mieszkania z lokatorami

Zalane i spalone

Pospadkowe i do remontu

Mieszkania z kredytem

Mieszkania z komornikiem

Zadłużone w spółdzielni

Udziały w mieszkaniach

Kamienice i domy wielorodzinne

W bardzo złym stanie

Mieszkania z hipoteką

Przed licytacją komorniczą

Przy akceptacji współpracy i chęci sprzedaży potwierdzoną umową przedwstępną lub warunkową możemy zająć się skompletowaniem całej dokumentacji potrzebnej do transakcji - w tym zaświadczeń ze wspólnoty lub spółdzielni o niezaleganiu lub kwocie zaległości, zaświadczeń o wymeldowaniu, zaświadczeń z Urzędów Skarbowych, zaświadczeń o rewitalizacji, itp...

Zamów wycenę nieruchomości na żywo

ZADZWOŃ TERAZ

Wycena telefoniczna mieszkania w 1 minutę99% mieszkań w blokach możemy wycenić od ręki telefonicznie w ciągu 1 minuty - potrzebne dane to: miasto, ulica, numer budynku, metraż, piętro oraz ilość pokoi. Podajemy cenę transakcyjną danego mieszkania i ofertę cenową odkupu.

Bezpłatna i niezobowiązująca wycena mieszkań

ZADZWOŃ TERAZ

Bezpieczna wypłata na konto w kancelarii notarialnejPieniądze wypłacane są przelewem natychmiastowym w kancelarii notarialnej. Jeśli mieszkanie jest w kredycie lub zadłużone przelewamy kwotę dla wierzyciela na poczet spłaty zadłużenia a resztę bez żadnych prowizji na konto sprzedającego.

Opinie klientów z Google

 • SKUP MIESZKAŃ ŚLĄSK - opinie
  Robiliśmy reaserch branży skupu nieruchomości na terenie Warszawy i ta firma zdecydowanie zajmuje miejsce na podium. To widać po samej stronie, opiniach oraz kontakcie z pracownikami !!!
  Finansowe Fakty
  OCENA 5.0
 • OPINIA O SKUP MIESZKAŃ ŚLĄSK
  Bardzo uczciwie i sprawnie. Mieszkanie które agencja trzymała u siebie przez prawie 4 miesiące sprzedałem im od ręki praktycznie. Nie dostałem co prawda 100% ceny rynkowej ale liczyłem się nawet z zejściem z ceny dla klienta zdecydowanego wiec poszło krakowskim targiem.
  Adam Gąsowski
  OCENA 5.0
 • POLECANY SKUP MIESZKAŃ ŚLĄSK
  Na początku byłem sceptycznie nastawiony, bo nie wydawało się możliwe aby w ciągu tygodnia załatwili temat. Ale umieją w nieruchomości, dotrzymują słowa, terminów i są wypłacalni - co w sumie najważniejsze!
  Paolo Paolo
  OCENA 5.0
 • NAJLEPSZY SKUP MIESZKAŃ ŚLĄSK
  Wszystko jak należy, profesjonalnie, szybko i bez zbędnych pytań i formalności.
  Wojciech Lasoń
  OCENA 5.0
 • SZYBKI SKUP MIESZKAŃ ŚLĄSK
  Bardzo szybko można sprzedać dom - co prawda nie płacą 100% rynkowej ceny, ale z drugiej strony kto inny kupiłby dom za prawie milion w 7 dni!
  Filipo Inzagi
  OCENA 5.0
 • SKUP MIESZKAŃ KATOWICE
  Mnie polecił kolega z pracy który sprzedawał mieszkanie po rodzicach. Jak powiedział mi że kupią praktycznie w tydzień jeśli dam im dobrą cenę to spodziewałem się gangsterów jakiś, ale okazało się że pełna kultura, …
  Roman Kwaśniak
  OCENA 5.0
 • SKUP MIESZKAŃ OPOLSKIE
  Mój mąż kupił kiedyś mieszkanie które przez najemcę nie płacącego czynszu okazało się dla nas tylko zmartwieniem. Tą firmę mogę gorąco polecić, bo pomogli nam prawnie się pozbyć lokatora i odkupili uczciwie mieszkanie.
  Amelia Kozioł
  OCENA 5.0
 • SKUP MIESZKAŃ DOLNOŚLĄSKIE
  Ekspresowe działanie i rzetelność, te dwie cechy definiują tą firmę. Polecam jeśli potrzebujesz szybko sprzedać i otrzymać należność.
  Sebastian W
  OCENA 5.0
 • SKUP MIESZKAŃ WROCŁAW
  Gorąco polecam tę firmę. Cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Jak dla mnie wywiązali się w 100% ze swoich obietnic odnośnie szybkiego odkupienia mojego mieszkania.
  Sebastian Czogała
  OCENA 5.0

Zadowoleni klienci SKUPU MIESZKAŃ JASTRZĘBIE-ZDRÓJ


 • Kontakt z firmą99%
 • Zadowolenie z transakcji98%
 • Terminy spotkań99%
 • Atrakcyjność zaproponowanej ceny92%
 • Pomoc prawna100%
 • Pomoc w dokumentach98%

Szybki odkup nieruchomości od rękiNajczęściej sprzedawanymi nieruchomościami są mieszkania pospadkowe, czy też otrzymane w darowiźnie od dziadków. Takie mieszkania charakteryzują się długotrwałym brakiem nakładów finansowych na remonty i wymagają gruntownych prac związanych z wymianą instalacji wod-kan, elektrycznej, położeniem nowej glazury w łazience, odświeżeniem lub ułożeniem podłóg oraz co najbardziej kosztowne - całkowitym remontem kuchni i zakupem szafek oraz AGD.

Szybki skup nieruchomości

Skup mieszkań południowa Polska - śląskie, opolskie i dolnośląskie

Skup mieszkań woj. śląskie

Skup mieszkań Śląskie - herb i flaga

Skup mieszkań woj. opolskie

Skup mieszkań Opolskie - herb i flaga

Skup mieszkań woj. dolnośląskie

Skup mieszkań Dolnośląskie herb i flaga

Kupimy od ręki mieszkania pospadkowe - do remontu. Zadzwoń po wycenę !!!

Obsługujemy całą południową PolskęJesteśmy w stanie wycenić mieszkanie przez telefon a w trakcie oględzin na żywo ocenić czy możemy dopłacić do naszej oferty odkupu. Jeśli skompletowane są dokumenty wymagane do transakcji to możemy spotkać się w ciągu 24 godzin u notariusza !!!
 
 

Chcesz sprzedać mieszkanie w bloku w ciągu 3 dni, ale
nie wiesz jakich dokumentów potrzebujesz do transakcji?

 

Błyskawiczny odkup nieruchomości

Pracujemy 7 dni w tygodniu od 7:00 do 22:00 - wycena telefoniczna w 1 minutę a wycena na żywo i spotkanie możliwe nawet tego samego dnia!

Skup mieszkań Jastrzębie-Zdrój

Powierzchnia miasta Jastrzębie-Zdrój wynosi 85,39 km2, a jego zaludnienie wynosi około 77 000 osób.
Jastrzębie-Zdrój to miasto położone w województwie śląskim, w powiecie Jastrzębie-Zdrój. Znajduje się ono w południowej Polsce, na Pogórzu Karpackim, u podnóża Gór Śląskich. Miasto leży na granicy trzech krain geograficznych: Wyżyny Śląskiej, Pogórza Karpackiego i Gór Śląskich. Przez miasto przepływa rzeka Lutynia, a w pobliżu znajduje się jezioro Szerokie.

Miasto jest jednym z bardziej zurbanizowanych obszarów w województwie śląskim, z dużą ilością bloków mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej. Mieszkańcy mają dostęp do licznych sklepów, restauracji i kawiarni. Rozwój miasta następuje przede wszystkim w kierunku nowoczesnych technologii, gospodarki oraz turystyki. Jastrzębie-Zdrój to również ważny węzeł komunikacyjny, z dogodnymi połączeniami drogowymi i kolejowymi z innymi miastami w regionie.

W mieście znajduje się wiele zielonych terenów, parków i lasów, które zapewniają mieszkańcom możliwość wypoczynku na łonie natury. Miasto słynie z uzdrowiskowych właściwości wód mineralnych.
Będzin Bieruń Bielsko-Biała Bytom Chełm Śląski Chorzów Cieszyn Czechowice-Dziedzice Czeladź Czerwionka-Leszczyny Częstochowa Dąbrowa Górnicza Gliwice Jastrzębie-Zdrój Jaworzno Katowice Knurów Kuźnia Raciborska Lubliniec Mierzęcice Mikołów Mysłowice Oświęcim Piekary Śląskie Pszczyna Pszów Pyskowice Racibórz Radlin Radzionków Ruda Śląska Rybnik Rydułtowy Siemianowice Śląskie Sosnowiec Świerklany Świętochłowice Tarnowskie Góry Tychy Ustroń Wodzisław Zabrze Zawiercie Żarki Żory Żywiec

Często zadawane pytania odnośnie sprzedaży nieruchomości

1Czy skup mieszkań w województwie śląskim obejmuje także mieszkania z długami?
Tak, dodatkowo warto powiedzieć że niezależnie czy jest to dług komorniczy, zaległość w spółdzielni czy wspólnocie ale również inne zadłużenia łącznie z hipotecznymi. Oczywiście cena takiego mieszkania może być niższa, a sprzedaż może wymagać dodatkowych dokumentów jak promesa od wierzyciela z naliczeniem należności oraz odsetek na dzień potencjalnej transakcji notarialnej. Jednakże, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług naszego profesjonalnego skupu mieszkań, pracownicy firmy pomogą Ci przejść przez cały proces sprzedaży, również w przypadku nieruchomości obciążonych długami.
Przykłady miast województwa śląskiego, gdzie firma skupująca mieszkania mogłaby działać to: Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Bytom, Zabrze, Tychy, Bielsko-Biała, Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Częstochowa i wiele innych.

ZADZWOŃ TERAZ 530 907 520
2Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży mieszkania w województwie śląskim?
Do sprzedaży mieszkania w województwie śląskim potrzebne są m.in.:
- akt własności lub umowa przedwstępna (z możliwością cesji) zawarta z właścicielem nieruchomości,
- dokumenty potwierdzające prawo do dysponowania nieruchomością,
- ewentualne zaświadczenia z urzędu o braku osób zameldowanych w lokalu,
- zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami na rzecz administracji publicznej.

ZADZWOŃ TERAZ 530 907 520
3Jak przebiega proces skupu mieszkania na terenie Śląska?
Proces skupu mieszkania na terenie Śląska zależy od konkretnej firmy. W przypadku skupu mieszkań przez internet, można zazwyczaj skorzystać z formularza lub zadzwonić na infolinię, aby uzyskać wstępną wycenę. Następnie firma skupująca mieszkania umawia się z klientem na spotkanie, podczas którego następuje dokładna wycena mieszkania. Po uzgodnieniu warunków następuje podpisanie umowy notarialnej kupna-sprzedaży oraz wypłata należności za sprzedane mieszkanie.

ZADZWOŃ TERAZ 530 907 520
4Jaka jest cena odkupu mieszkań na Śląsku?
Cena odkupu mieszkań na Śląsku zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja mieszkania, jego stan techniczny, metraż, rok budowy, etc. Przykładowo, procentowa wartość skupu mieszkań na terenie Katowic wynosi od 86% do 90% ceny rynkowej nieruchomości. Jeśli chcecie poznać cenę rynkową Waszego mieszkania prosimy o kontakt telefoniczny i podanie adresu, metrażu i ilości pokoi... Wycenimy w 1 minutę !

ZADZWOŃ TERAZ 530 907 520
5Czy skup mieszkań na terenie województwa śląskiego jest bezpieczny dla sprzedającego?
Tak, skup mieszkań na terenie województwa śląskiego może być bezpieczny dla sprzedającego pod warunkiem, że wybierze on rzetelną firmę o dobrych opiniach. Dobra firma skupująca mieszkania na Śląsku przeprowadza transakcję uczciwie i w pełni zgodnie z prawem, a klient otrzymuje pełne zabezpieczenie finansowe.

ZADZWOŃ TERAZ 530 907 520
6Jakie dokumenty potrzebne są do sprzedaży mieszkania?
Do sprzedaży mieszkania w Polsce potrzebne są następujące dokumenty:
1. Akt własności - dokument potwierdzający, że sprzedawane mieszkanie należy do sprzedającego.
2. Zaświadczenie o braku zadłużeń (lub o kwocie zadłużenia) z tytułu opłat do wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej.
3. Zaświadczenie o wymeldowanie osób z lokalu - braku osób zameldowanych.
4. W przypadku jeśli nieruchomość była otrzymana w spadku lub darowiźnie należy uzyskać zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o podatku zapłaconym lub podatku nienależnym.
5. Zaświadczenie o niezaleganiu z podatkiem od nieruchomości z urzędu miasta, lub urzędu gminy.
6. Należy także dostosować się do powiększających się wymogów prawnych, gdzie od niedawna wymagane są zaświadczenia o rewitalizacji oraz świadectwo energetyczne lokalu lub budynku
7. Dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport) ważny w dniu podpisywania aktu notarialnego.
8. Jeżeli osoba stawiająca się w urzędach lub kancelarii notarialnej jest osobą umocowaną przez właściciela a nie samym właścicielem to należy posiadać pełnomocnictwo. jest to szczególnie przydatne w sprawach sprzedaży nieruchomości pospadkowych, gdzie współwłaścicieli jest kilku i mieszkają w różnych częściach Polski lub za granicą.

ZADZWOŃ TERAZ 530 907 520
7Czy sprzedaż mieszkania do SKUPU MIESZKAŃ jest bezpieczna?
Niektórzy uważają, że sprzedaż mieszkania do skupu mieszkań jest korzystna, ponieważ umożliwia szybką i łatwą sprzedaż nieruchomości bez potrzeby poszukiwania indywidualnych klientów. Inni uważają że zdyskontowanie (zmniejszenie ceny) o 10% od ceny rynkowej to zbyt dużo.

Sprzedający nie zdają sobie często sprawy że kupujący płaci 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz koszty notarialne (około 1%), więc po podpisaniu dokumentów i wyjściu z kancelarii potencjalna różnica to jedynie 7%.

Jeśli masz do czynienia z uczciwym skupem który nie pobiera opłat, prowizji i żadne koszty nie są przerzucane na sprzedającego a wypłacana kwota stanowi do 90% ceny rynkowej nieruchomości to chyba łatwo można zauważyć że nasz zarobek nie jest duży a ponosimy dodatkowo koszty remontu nieruchomości.

ZADZWOŃ TERAZ 530 907 520
8Jak szybko mogę sprzedać mieszkanie i ile pieniędzy otrzymam?
Nasz "Skup Mieszkań Śląsk" kupuje nieruchomości z gotowymi i kompletnymi dokumentami już w 3 dni od pierwszego kontaktu telefonicznego. Podkreślamy jednak że dokumentacja do podpisania aktu musi być pełną dokumentacją wymaganą przez Notariusza. Jeśli takiej dokumentacji Państwo jeszcze nie zgromadziliście to możemy podpisać Umowę Przedwstępną już w dniu oględzin i poczekać na skompletowanie wszystkich wymaganych zaświadczeń do aktu finalnego.

Oprócz chęci sprzedaży nieruchomości ważne jest uzgodnienie ceny satysfakcjonującej dla obu stron - sprzedającej i kupującej. Ciężko sprzedać mieszkanie od ręki klientowi indywidualnemu - z ogłoszenia, ale specjalistami od szybkiego odkupu są Skupy Mieszkań w całej Polsce.

Jeżeli ustalimy wspólnie kwotę transakcji to warto pamiętać o wymaganej notarialnie kompletności dokumentacji, której zdobycie w różnych miastach zajmuje od 1 do 30 dni w zależności od od obłożenia, przychylności i wydolności instytucji wydającej zaświadczenia.

Wartość transakcyjna, czyli rynkowa nieruchomości różni się między blokami na tej samej ulicy a nawet piętrami i stronami świata w jednym budynku. Mieszkania na parterze oraz piętrze 4tym (ostatnim) z 4ch są mieszkaniami tańszymi zwykle o 10% od pozostałych pięter.

Mieszkanie wykończone niechlujnie i nieprofesjonalnie nawet po samym remoncie będzie dalej klasyfikowane jako mieszkanie do remontu. A mieszkanie w którym łazienka czy kuchnia czyli najdroższe pod kątem remontu pomieszczenia były odnawiane więcej niż 5 lat temu są pomieszczeniami do remontu ze względu na zmieniające się tendencje wystroju wnętrz...

Nasz Skup Mieszkań oferuje do 90% wartości rynkowej czyli transakcyjnej, oraz wzięcie na siebie wszelki opłat związanych z transakcją notarialną czyli 2% PCC oraz około 1% obsługi i taxy notarialnej. Sama wartość zależy od stanu lokalu, który może mieć wygląd agonalny (melina, spalenie, zalanie) lub może być po niedawnym remoncie generalnym.

ZADZWOŃ TERAZ 530 907 520
9Czy mogę sprzedać mieszkanie z kredytem czyli hipoteką?
W obu przypadkach nieruchomość może zostać sprzedana, ale należy uzyskać promesę w której widnieje zgodna na zbycie, kwota należna do spłaty na dany dzień, oraz numer konta do wpłaty. W takim przypadku przy podpisywaniu umowy notarialnej kwota (lub kwoty) należna do spłaty zostaje spłacona bezpośrednio na rachunek wierzyciela a pozostałe środki przelewane są na konto sprzedającego.

Jeżeli wierzycieli jest kilku to każdy z nich musi wyrazić zgodę na sprzedaż oraz wystawić promesę wskazując pełną kwotę do spłaty na dzień transakcji lub bliską datę w przyszłości po tej dacie. Chodzi o uniknięcie niedopłaty, dodatkowych odsetek a tym samym kłopotów z całkowitym rozliczeniem wierzytelności.

ZADZWOŃ TERAZ 530 907 520
10Jakie są koszty i czy pobierane są jakieś prowizje?
Nie pobieramy żadnych prowizji, nie ma umów z gwiazdką i ukrytych opłat!
Zarówno wycena telefoniczna, jak i ta wykonywana na żywo przy spotkaniu nie wymagają opłat czy podpisywania umów.

Wszystkie koszty związane z transakcją notarialną czyli 2% PCC oraz około 1% obsługi i taxy notarialnej płacimy my...

Wypłacamy przelewem natychmiastowym - błyskawicznym pieniądze przy podpisaniu aktu w kancelarii notarialnej...

ZADZWOŃ TERAZ 530 907 520

Sprzedaj mieszkanie w Jastrzębiu-Zdrój od ręki!

 • Bezpłatna wycena telefoniczna w ciągu 1 minuty

 • Bezpłatne i niewiążące spotkanie na żywo w celu wyceny rzeczywistej

 • Brak prowizji i ukrytych opłat transakcyjnych dla sprzedającego

 • Wypłata do 90% wartości rynkowej wartości nieruchomości

 • Bezpieczna wypłata pieniędzy przelewem błyskawicznym w kancelarii notarialnej
 • 📞 530 907 520

  Skup mieszkań Jastrzębie-Zdrój

  Skupujemy mieszkania dla potrzeb własnych inwestycji, zajmujemy się renowacją, remontami, odświeżaniem mieszkań i ich sprzedażą. Współpracujemy także z funduszami inwestycyjnymi. Opłacamy 2% PCC (czyli podatek od czynności cywilnoprawnych), koszty notarialne, dajemy pracę ekipom budowlanym i płacimy uczciwie podatki...
  Popularnie jesteśmy nazwani "Flipperami mieszkań" (ang. house flippers). A spolszczone "flipowanie" to praktyka, w której inwestorzy nieruchomości kupują domy lub mieszkania, przeprowadzają w nich szybki remont lub renowację, a następnie sprzedają je z zyskiem w krótkim czasie. Celem flippowania mieszkań jest szybkie zarabianie pieniędzy poprzez kupowanie nieruchomości po niższej cenie, a następnie sprzedawanie ich po wyższej cenie po przeprowadzeniu małych lub większych zmian.

  Flippowanie mieszkań może być opłacalne, jeśli inwestorowi uda się kupić nieruchomość po atrakcyjnej cenie i wykonać remont lub renowację w sposób, który zwiększy jej wartość. Jednakże, flippowanie mieszkań niesie ze sobą ryzyko, zwłaszcza jeśli inwestor przepłaci za nieruchomość lub przeprowadzi niedokładny lub zbyt kosztowny remont.

  Skupujemy nieruchomości w następujących miastach województwa śląskiego:
  Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Knurów, Kuźnia Raciborska, Lubliniec, Mierzęcice, Mikołów, Mysłowice, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świerklany, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec.

  Szukasz mieszkania do szybkiego zakupu?